fbpx

VIDEO: Avram Gal a votat la Câmpia Turzii. Vezi mesajul de după vot!

Toate structurile de ordine sunt la datorie și supraveghează procesul electoral
27 septembrie 2020
VIDEO: INCENDIU devastator în Luduș. Două restaurante sunt cuprinse de flăcări
27 septembrie 2020

VIDEO: Avram Gal a votat la Câmpia Turzii. Vezi mesajul de după vot!

,,Dragi prieteni, azi am votat pentru viitorul copiilor noștri, pentru schimbare și pentru #ReStart Câmpia Turzii. Vă invit pe toți să ieșiți la vot, e dreptul dumneavoastră constituțional, nu îl risipiți! Dumnezeu să binecuvânteze orașul nostru!” a declarat Avram Gal.

Dragi prieteni, azi am votat pentru viitorul copiilor noștri, pentru schimbare și pentru #ReStart Câmpia Turzii. Vă invit pe toți să ieșiți la vot, e dreptul dumneavoastră constituțional, nu îl risipiți! Dumnezeu să binecuvânteze orașul nostru!

Publicată de Avram Gal pe Duminică, 27 septembrie 2020